ЗИМНА ТЕНИС ЛИГА 2017/2018

Наредба

Наредба! виж тук

Мъже

Групова фаза - 18.12.2017-15.03.2018 г.

Мъже - Елиминации

Финална фаза - 16.03.2018-31.03.2018 г.

 

ПОБЕДИТЕЛ за сезон 2017/2018!

Победител в ЗИМНА ТЕНИС ЛИГА за сезон 2017/2018 г. е ВЕНЦИСЛАВ БАШЕВ !

ПОСЛЕДНИ РЕЗУЛТАТИ:

дата
група
състезател 1
мач
състезател 2
резулт.
време
10.04.2018
финал
Венцислав БАШЕВ (3)
с/у
Яни ГАЙДУРЛИЕВ (1)
61 62
.. мин.
 
 
 
 
 
 
 
07.04.2018
1/2 ф.
Венцислав БАШЕВ (3)
с/у
Огнян ПАНЧЕВ (2)
64 60
... мин.
03.04.2018
1/4 ф.
Огнян ПАНЧЕВ (2)
с/у
Александър ОВЧАРОВ (7)
64 16 10-6
90 мин.
29.03.2018
1/2 ф.
Яни ГАЙДУРЛИЕВ (1)
с/у
Манол ВЪРШЕВ (4)
62 62
90 мин.
28.03.2018
1/4 ф.
Венцислав БАШЕВ (3)
с/у
Димитър БАЛЕВ (6)
60 63
60 мин.
28.03.2018
1/4 ф.
Яни ГАЙДУРЛИЕВ (1)
с/у
Николай МАЛЧЕВ (8)
62 61
120 мин.
26.03.2018
1/4 ф.
Манол ВЪРШЕВ (4)
с/у
Вълеслав ИЛИЕВ (5)
46 45 отк.
90 мин.
 
 
 
 
 
 
 
25.03.2018
група А
Румен МИЛУШЕВ
с/у
Димитър БАЛЕВ
16 64 10-4
60 мин.
25.03.2018
група А
Димитър БАЛЕВ
с/у
Румен МИЛУШЕВ
62 75
120 мин.
24.03.2018
група А
Димитър БАЛЕВ
с/у
Николай МАЛЧЕВ
63 26 10-4
90 мин.
22.03.2018
група А
Димитър БАЛЕВ
с/у
Диан БАХЧЕВАНОВ
60 63
90 мин.
22.03.2018
група А
Яни ГАЙДУРЛИЕВ
с/у
Румен МИЛУШЕВ
60 62
90 мин.
21.03.2018
група А
Вълеслав ИЛИЕВ
с/у
Димитър БАЛЕВ
64 62
90 мин.
20.03.2018
група А
Манол ВЪРШЕВ
с/у
Яни ГАЙДУРЛИЕВ
16 64 10-5
120 мин.
18.03.2018
група А
Димитър БАЛЕВ
с/у
Александър ОВЧАРОВ
63 46 10-5
120 мин.
18.03.2018
група А
Яни ГАЙДУРЛИЕВ
с/у
Румен МИЛУШЕВ
60 60
90 мин.
18.03.2018
група А
Вълеслав ИЛИЕВ
с/у
Диан БАХЧЕВАНОВ
62 62
90 мин.
17.03.2018
група А
Николай МАЛЧЕВ
с/у
Георги МИТЕВ
64 46 10-8
120 мин.
17.03.2018
група А
Яни ГАЙДУРЛИЕВ
с/у
Антоний ИВАНОВ
61 62
90 мин.
15.03.2018
група А
Яни ГАЙДУРЛИЕВ
с/у
Николай МАЛЧЕВ
61 63
90 мин.
15.03.2018
група А
Венцислав БАШЕВ
с/у
Яни ГАЙДУРЛИЕВ
60 60
60 мин.
14.03.2018
група А
Вълеслав ИЛИЕВ
с/у
Георги МИТЕВ
61 46 10-5
90 мин.
14.03.2018
група А
Антоний ИВАНОВ
с/у
Диан БАХЧЕВАНОВ
62 64
120 мин.
13.03.2018
група А
Яни ГАЙДУРЛИЕВ
с/у
Александър ОВЧАРОВ
16 64 10-5
90 мин.
13.03.2018
група А
Николай МАЛЧЕВ
с/у
Антоний ИВАНОВ
62 75
120 мин.
13.03.2018
група А
Антоний ИВАНОВ
с/у
Николай МАЛЧЕВ
26 64 13-11
120 мин.
11.03.2018
група А
Яни ГАЙДУРЛИЕВ
с/у
Огнян ПАНЧЕВ
46 62 13-11
120 мин.
10.03.2018
група А
Николай МАЛЧЕВ
с/у
Диан БАХЧЕВАНОВ
64 63
120 мин.
09.03.2018
група Б
Борислав ИЛИЕВ
с/у
Пламен ДИМИТРОВ
64 62
90 мин.
08.03.2018
група А
Александър ОВЧАРОВ
с/у
Николай МАЛЧЕВ
63 64
90 мин.
08.03.2018
група А
Венцислав БАШЕВ
с/у
Манол ВЪРШЕВ
60 60
30 мин.
08.03.2018
група А
Венцислав БАШЕВ
с/у
Манол ВЪРШЕВ
63 61
60 мин.
05.03.2018
група А
Огнян ПАНЧЕВ
с/у
Николай МАЛЧЕВ
60 64
60 мин.
04.03.2018
група А
Огнян ПАНЧЕВ
с/у
Диан БАХЧЕВАНОВ
61 61
60 мин.
03.03.2018
група А
Огнян ПАНЧЕВ
с/у
Румен МИЛУШЕВ
60 63
60 мин.
25.02.2018
група А
Венцислав БАШЕВ
с/у
Огнян ПАНЧЕВ
61 63
60 мин.
24.02.2018
група А
Огнян ПАНЧЕВ
с/у
Манол ВЪРШЕВ
62 46 10-8
90 мин.
24.02.2018
група А
Венцислав БАШЕВ
с/у
Георги МИТЕВ
62 60
60 мин.
23.02.2018
група А
Венцислав БАШЕВ
с/у
Румен МИЛУШЕВ
62 63
60 мин.
18.02.2018
група А
Венцислав БАШЕВ
с/у
Георги МИТЕВ
64 62
60 мин.
18.02.2018
група А
Вълеслав ИЛИЕВ
с/у
Огнян ПАНЧЕВ
64 67 10-7
... мин.
18.02.2018
група А
Манол ВЪРШЕВ
с/у
Димитър БАЛЕВ
64 36 10-7
90 мин.
18.02.2018
група А
Вълеслав ИЛИЕВ
с/у
Огнян ПАНЧЕВ
76 64
... мин.
17.02.2018
група А
Венцислав БАШЕВ
с/у
Диан БАХЧЕВАНОВ
61 61
60 мин.
17.02.2018
група А
Огнян ПАНЧЕВ
с/у
Александър ОВЧАРОВ
76 63
90 мин.
15.02.2018
група А
Александър ОВЧАРОВ
с/у
Манол ВЪРШЕВ
60 64
90 мин.
13.02.2018
група А
Вълеслав ИЛИЕВ
с/у
Яни ГАЙДУРЛИЕВ
63 36 10-4
120 мин.
10.02.2018
група А
Манол ВЪРШЕВ
с/у
Вълеслав ИЛИЕВ
76 62
60 мин.
10.02.2018
група А
Огнян ПАНЧЕВ
с/у
Димитър БАЛЕВ
64 62
90 мин.
09.02.2018
група Б
Лъчезар БЕБЕВ
с/у
Светослав КАЛЧЕВ
61 63
90 мин.
           
 

 

Copyright © 2014 Томси ООД. Всички права запазени